Na glansu penisa se ponekad nakon odnosa pojave crvene tacke, kao na prilozenoj slici. Nekada budu malo nize, a pored njih se pojavi i par crvenih tacaka na telu penisa. Nakon par sati se to samo povuce. Ne znam da li to ima uticaja, ali koza glansa je malo ostecenija i prisutne su tisonove zlezde ispod glansa. Testovi na hlamidiju, mikroplazme, ureaplazme i bakterije su negativni.

    Odgovoreno: 30. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Uradite bris sa promena na bakterije i gljivice, a partnerka moze
      uraditi vaginalni sekret.
      neka odnosi sada budu sa zastitom.
      lecenje posle nalaza.