Postovani, mozete li mi reci koju terapiju da koristim za esreihiju koli? Nalaz je sledeci: urin izled/boja: bistar/zuta, reakcija: 5, relativna gustina: 1. 020, leukociti: 4-6, epitelne celije: 2-3 plocaste, bakterije: malo. Urinokultura: escherichia coli, u 1 ml urina izolovano 50. 000 cfu. Antibiogram: s- osteljiv: amoxicilin+clav. Kis, cefalexin, cefaclor, cefotaxim, ceftriaxon, gentamicyn, amikacin, ciprofloxacin, pipemidic acid, nitrofurantoin, trimethoprim+sulphometh. Pre mesec dana sam imala bakteriju enterococus, u 1 ml 100. 000 i pila sam ciprocinal 5 dana i uvin caj 7 dana. Hvala unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 29. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Uzmite pipem 2x2 deset dana, zatim paraprotex tab, 2x1 pre jela i
      tablete probiobalance 1 dnevno sazvakati. To vam je terapija za dva meseca
      a mozete je i ponoviti.
      videti na www. Suplementi-srb. Com