Imam 18 godina i problem sa preuranjenom ejakulacijom kao i erektilnom disfunkcijom. Problem preuranjene ejakulacije sam primetio jos pre dve godine, a problem erektilne disfunkcije nastaje nakon prvog snosaja. Sve to utice na moje samopouzdanje kao i psihicku stabilnost. Cesto umem da budem depresivan, a neretko i agresivan. Pomoc sam potrazio na psihijatrijskoj klinici 'dragisa misovic' i tamo mi je psihijatar sanja zivotic prepisala antidepresiv seroxat koji je u pocetku uticao na minimalno poboljsanje ali to je sve. Urolog na vojno medicinskoj akademiji mi je rekao da mogu da probam sa lekom cialis ali samo u slucaju da je to prekopotrebno. Zaista ne znam sta da radim i sve ovo me jos vise obeshrabruje i utice negativno na moj zivot.

    Odgovoreno: 29. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Takvi problemi su obicno vezani za pocetne korake i oni se vremenom povuku.
      predlazem da na internetu procitate sto vise o preuranjenoj ejakulaciji i da to primenjujete.
      ed je posledica samo vaseg straha pa kako budete sticali samopouzdanje tako ce i ona
      da se povuce.
      pokusajte da se hranite po teoriji ishrane po krvnoj grupi/dr piter d adamo/ i da
      koristite suplemente /minerale i vitamine/.
      nije na odmet da nadjete i klinickog psihologa koji radi privatno, i koji ce imati vremena
      da se posveti vasim problemima.