Imam problema sa vrlo česti i otežanim mokrenjem a uz to i osećaj težine i pritiska u donjem stomaku. Imao sam upalu prostate ali to se smirilo a problemi ostali. Od pregleda sam radio tumor marker za prostat koji je u redu kao i urinokultura. Radio sam pregled debelog creva i kičme i sve je ok. Napominjem da imam osećaj da se ne praznim potpuno ni iz creva a stalno imam nagon. Na pregledu mokraćnog kanala mi je dijagnostikovana izraslina na prelazu iz mokraćnog kanala u bešiku za šta doktor tbrdi da je samo anomalija koju treba operisati. Ja nisam siguran da li je to uzrok mojih problema pa se i ne odlučujem na operaciju. Molim vas vaše mišljenje.

    Odgovoreno: 29. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Niste naveli godine.
      smetnje koje imate su obstruktivnog karaktera i znak su neke obstrukcije
      ispod besike. Da li je to stanje na prostati/zapaljenje. . . /ili je pak anomalija koju spominjete neznam.
      na moj meil: bocokic@gmail. Com posaljite svu dokumentaciju koju imate ili se
      javite na pregled sa svom dokumentacijom
      poliklinika bocokic nikoletine bursaca 8 nis