Poštovani, u zadnje vrijeme imam problema sa erekcijom, postignem je relativno lako, ali kako krene sexualni odnos tako ona krene da pada, primjetio sam takođe da prilično teško i malo izlazi sperme u odnosu na raniji period. Osjećam i blagu bol testisa. Imam 31 godinu. Ranije sam imao upalu mokraćnog mjehura, a u prostati su mi tad nađeni mali prostatoliti, da li se možda ta upala vratila i da li to može biti uzrok? Unapred hvala na odgovoru!

    Odgovoreno: 29. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Vrlo moguce da je u pitanju prostatitis koji treba zaleciti.
      samim tim ce i erekcija da se stabilizuje.
      poliklinika bocokic nikoletine bursaca 8 nis