Postovanje! Postovani imam pitanje za urologa. Radi se o tome da vec godinu dana imam s vremena na vreme zarenje, u uretri ali nisam nikada imao zarenje i pecenje kod mokrenja, par puta sam osetio neku blagu vrelinu kod mokrenja i to je to, radio sam briseve nije nista nadjeno, neznam sta da radim, ovo me cini nervoznim, nije zarenje jako, ali smeta i odvlaci paznju. To je pocelo od nezasticenog oralnog seksa. Sta bi moglo da bude, s obzirom da me ne pece dok mokrim a osecam tu neprijatnost. Hvala!

    Odgovoreno: 29. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Trebalo je odraditi: **bris prepucijuma na bakterije i gljivice
      **bris uretre na bakterije, gljivice, trihomonas vaginalis, gonokok,
      hlamidije i obe mikoplazme
      ako nesto od toga nije odradjeno, onda sada uradite. Lecenje ce zavisiti od rezultata.