Postovani, imam 27 godina i problem sa viskom kozice na penisu. Po mojim procenama nije u pitanju fimoza, jer je kozica veoma elasticna i nemam problema sa prevlacenjem. Cak nastojim da je uvek prevucena, jer se tako lepse osecam. Medjutim, to mi je veliko opterecenje, jer je kozice mnogo i prelazi preko glavica, te potiskuje penis ka unutra i utice da se ruzno osecam. Kad god imam priliku, vracam kozicu nazad. Drugi problem je seksualni odnos. Devojka je jednom bila manje pazljiva i malo grublja prilikom masturbacije, te je posle kozica otekla i zadobila modru boju. Naravno, proslo je nakon nekoliko dana. Najveci mi je problem osecaj neugodnosti koji nastaje kada se kozica prebaci preko glavica i potiskuje penis ka unutra. Smatram da je najbolje da uradim cirkumciziju ili bar neko skracenje kozice. Sta vi mislite? Zaista cu vam biti neizmerno zahvalan ako nadjete vremena i odgovorite mi.

    Odgovoreno: 28. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Situacija nije nista alarmantna ali ako vam psihicki smeta,
      uvek mozete uraditi circumciziju.
      poliklinika bocokic nikoletine bursaca 8 nis