Postovani. Da krenem iz pocetka. Trenutno se nalazim na saint maarten. Jednom od karibskih ostrva. Sve je pocelo sa bolovima jednog pa drugog bubrega. Pa se sve stisalo. Pa je bol presla u levi testis i nadutost. Belicasto mutna mokraca. Peckanje i ucestala potreba za mokrenjem. Seme je bilo u pocetku krvalo pa je preslo u narandjastu boju pa se sve vratilo u normalu. A sada trenutno imam isti problem sa desnim testisom. . . Uvecano je od prilike 6 do 8 cm je velicina. Imam jaku bol vec drugi dan. Molim vas da mi pomognete. Posto nisam u situaciji da ovde priustim lekara. Jer su uzasno skupi. Hvala najlepse. Sa postovanjem.

    Odgovoreno: 27. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Radi se o infekciji.
      bilo bi najbolje da uradite laboratorijske preglede krvi i mokrace i ultrazvuk testisa.
      takodjer i bakterioloske preglede mokrace.
      pokusajte sa uzimanjem antibiotika ciprofloxacina a 500 mg 2x1 deset dana a
      zatim uzmite neki cefalosporinski preparat narednih deset dana.
      ako ne bude bolje onda se morate javiti urologu.