Hocu da pitam imam bol u levom testisu a u jedno imam bol i na levomm preponu lekari kazu da imam pocetnu varikocela a u sve to imam i eserihija koli vo sperma dali ima neki lek i dali postoi neka moznost da se iskomplicira nestto pozz i hvala vam puno i samo da napomenem pijem nekoliko vida antibiotika i opet e tu eserihija a nekad se promeni i vo streptococus agilate

    Odgovoreno: 26. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Bol u levom testisu nije zbog varikocele koju imate vec zbog hronicnog prostatitisa.
      inace infekcija eserihijom colli je veliki problem u urologiji.
      na stranicama "stetoskopa"je puno o tome pisano pa se potrudite da to i
      procitate i da se u skladu sa preporukama i ponasate.
      za vise imate i moj meil: bocokic@gmail. Com