Postovani doktore, bio sam kod vise urologa (koji rade u drzavnim ustanovama) oni mi svi isto pricaju uradi ovo uradi ono, ja sve to uradim, oni mi prepisu lekove i ja popijem iste, na kraju ne vidim nikakav boljitak, nemam finansije da obilazim privatne urologe, tako da ne znam sta cu, prestao sam da gajim nadu da za mene ima leka, ne mogu da imam devojku zbog toga, ne mogu nista. Moj problem je sto ne mogu da dozivim erekciju, dodje do nekih 70 odsto i dalje ne moze, u poslednje vreme osecam da me boli prostata, to je moj problem, boli ali ta bol je zanemarljiva, nemam ucestalo mokrenje, lekari kazu da je hronicna upala prostate. Pre par godina sam jedno izvesno vreme sedeo na hladnom betonu, na minus 20, vise dana, pokusavao sam sa cijalisom ali slaba vajda, vi ste mi jedina preostala nada, inace imam 27 god

    Odgovoreno: 24. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Ako znate da imate hronican prostatitis onda je najverovatnije to uzrok vasih
      tegoba. To znaci da morate prvo sanirati zapaljenje. Saniranjem prostatitisa nestat ce i tegobe koje imate.
      predlazem promenu nacina ishrane, racionalno koriscenje antibiotika. Redovno koriscenje suplemenata
      i povremenu upotrebu pde5 inhibitora/cialis, levitra/.
      za vise: poliklinika "bocokic" n. Bursaca 8 nis