Pojavio mi se svrab na glansu penisu, zatim belo (nesto kao smegma, moze da se opere) rasprostanjneno preko celog glansa. Kada se opere (a o tome vodim racuna, posto nisam obrezan) izgleda normalno, ali kod ivice penisa sa prednje strane, gde je ona spojnica izmedju glansa i kozice penisa, ima kao modro malo, mada ja mislim da to potice od venske krvi, ali me opet brine malo. Znaci kada operem, izgleda normalno, ali npr. Ujutru, kada se probudim, opet se pojavi ista bela smegma.

    Odgovoreno: 24. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Najbolje je uzeti bris sa prepucijuma na bakterije i gljivice i
      leciti ciljano po nalazu.
      druga mogucnost je da koristite kansen mast spolja a da pijete
      tablete paraprotex i probiobalance.
      videti na www. Suplementi-srb. Com