Postovani imam jedno pitanje za vas. Naime moj suprug vec god ima e. Colli koja se nakon antibiotske th primiri pa nakon 2-3 mes. Ponovo se javi i mogu slobodno reci da je vec presla u hronicnu bolest. Uredno su radjene uy analize i laboratorija koji su davali sasvim normalne nalaze, medjutim sada je doktor dao da se urade i psa test i free psa naravno sa ostalim analizama. Sve analize su bile u granicama normale osim psa testa koji iznosi 1. 8, posto se na zakazivanje ceka molim vas da nam kazete sta moze biti naravno zath cemo ipak cekati izvestaj lekara ali me brine povecani psa i sta je uzrok tome, free psa je 0. 2

    Odgovoreno: 27. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Eserihija colli je teska za lecenje.
      u principu treba jacati imune snage organizma,
      a antibiotike uzimati samo kada su tegobe jako izrazene.
      sto se psa tice on je u granicama, ali je odnos fpsa/tpsa nizi /oko 11% /.
      za vise imate moj meil.