Imam problem pri ejakulaciji. Imam osjecaj kao da sjemena tecnost udara u nesto, zaglavljuje se u predjelu mokracnog kanala gdje se nalaze testisi i samo mali dio uspije da prodje. Ovaj problem se pojavio prije dvadesetak dana, prije toga nisam imao slicnih problema. Takodje se desava i da mi je besika puna, a nemam nagon za mokrenje i tako traje, sve dok ne 'prisilim' mokracu da krene, a poslednje kapi izbacujem otezano. . U cemu bi mogao da bude problem?

    Odgovoreno: 22. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Prema vasem opisu neka obstrukcija ispod besike /prostata, kalkulus/bi mogla biti uzrok
      vasih tegoba. Zato se morate javiti na pregled urologu radi daljnjih pretraga u opisanom
      pravcu.