Postovani, potreban mi je savet. Imam psihicki problem sto se tice erekcije. Pre 5 meseci kad sam trebao da imam odnos sa devojkom, nisam mogao da dozivim erekciju, sto me je totalno srozalo (a da napomenem da je pre toga sve bilo normalno) . Opet treba uskoro da imam odnos sa jednom curom, ali to odlazem zbog svog psihickog problema, a to je strah da nece da se digne. Pa bih hteo vase misljenje sto se tice cialis i levitra lekova za potenciju, koliko je stetno, i da li bih mogao da popijem bar pola tablete, cisto da mi podigne samopouzdanje za taj cin? Koji lek je bolje da uzmem, koji su prateci efekti i da li mi je to pametan potez? Imam 20 godina. Hvala

    Odgovoreno: 23. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Sami ste sve rekli.
      pokusajte da ne mislite tako, jer vas strah paralise.
      mozete koristiti savete psihologa.
      mozete koristiti cialis ili levitru sada u pocetku i to povremeno.
      stalno koristite suplemente /vital man, panax ginseng, rhodiolin, mega zn/.
      videti na www. Suplementi-srb. Com