Postovanje doktore. Vec jedno godinu dana otprilike imam problem na telu penisa. Problem se pojavio ubrzo nakon odnosa bez zastite s jednom devojkom. Prvo mi je izasla jedna bubuljica s leve strane tela penisa otprilike na sredini i mislio sam da je to normalno, nisam imao mira i morao sam da je iscedim, iz nje je nesto malo bele tecnosti izaslo neprijatnog jakog mirisa. . Nakon toga to mi je proslo ali je ostao kao oziljak neki mali. Posle toga pored tog mesta razvio se jos jedan takav oziljak ali bez prethodne bubuljice. . Na ovo pitanje me je navelo stanje moje trenutne devojke, vec duze vreme smo zajedno i sad tek je pocela da se zali na neko peckanje i nelagodnost, pa me interesuje da li je do mene problem. Postavicu vam i slike pa bih vas zamolio za neku preporuku kreme ili ako je bas ozbiljno da odem licno kod lekara. Inace mnogo burno zivim, koristio sam svakakve psihoaktivne supstance i cigarete ali sam prestao s tim. Hvala unapred, pozdrav

    Odgovoreno: 20. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Slika nije bas najjasnija pa je najbolje da se javite na pregled. Sto se tice devojke i njenih tegoba,
      moze uraditi potrebne bakterioloske preglede-briseve pa da se ciljano leci ili zajedno lecite ako se
      radi o polno prenosivoj klici.