Postovani, zanima me nesto vise ako mi mozete pojasniti dali je to nesto opasno i kakve mogu bit opasnosti- 21. Tjedan trudnoce uzv bpd 51 fi 33 obostrano pijelektazije 9. 0 i 8. 6mm zahvaljujem

    Odgovoreno: 21. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Treba da se javite urologu da se ponovi ultrazvuk bubrega pa ako se
      potvrdi urinarna staza da se vidi da li je to zbog trudnoce ili nekog
      drugog procesa na urinarnom traktu/infekcija, kalkuloza. . . /.