Zdravo, imam problem vec nedelju dana, levo jaje nekako cudno izgleda, tj. U sastavu jajeta se pojavilo nesto kao neko meso ili vena, neznam kako da opisem. Na dodir ne boli, ali ima znakova da moze da zaboli. Da li je neka prehlada ili nedaj boze nesto najgore. Radim ceo dan i kad dodjem kuci perem noge hladnom vodom, mozda je to jedan od razloga, to je misljenje moje supruge. Pusac sam, volim da popijem pivo u vecim kolicinama jedno do dva puta mesecno. Hvala unapred na odgovoru. (nadam se da sam lepo opisao)

    Odgovoreno: 21. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da se radi o prosirenim venama testisa /varikocela/,
      ali za svaki slucaj se javite urologu na pregled.
      treba uraditi i ultrazvuk testisa.