Imam poslednjih mesec dana svrab na delu testisa, imam perutanje koze na tom delu tela. Da li je to nesto opasno i kako da umanjim svrab?

    Odgovoreno: 16. 05. 2013.

Komentari na pitanje: #116146

    • Postovani,

      Duze vreme imam problem sa svrabom i perutanjem na analnoj regiji i malo perutanje na predelu mosnica , ukoliko pocesem taj deo kao da se stvori vodeni sloj na tom mestu , kada skinem isperutalu kozu i pokvasim taj deo osecam peckanje i pojacan svrab . Na internetu sa nasao slicnu sliku kao sto je meni na tom malom delu na mosnicama kako se peruta

      Unapred hvala

    • Oko korena penisa imam svrab suvu kozu perutanje i to isto sa strane penisa vec duze vreme, jer moze pomoc sta da radim? Hvala u naperd. Pozz