Citao sam po netu i prepoznao sam nekoliko simptoma balanitisa pa sam hteo da pitam da li mogu da probam neke lekove i kreme na svoju odgovornost i da li mogu imati nezeljene efekte ako slucajno nisam u pravu da imam balanitis (upalu glavica) i ako moze koje lekove ili kreme mi preporucujete posto kod urologa imam zakazano tek za 1 jul a ne mogu vise da cekam i imam otok na levom testisu nekih 11mm da li to mora da znaci odma operacija ili postoji mogucnost da se resi lekovima a radio sam tumor markere i svi rezultati su dobri

    Odgovoreno: 16. 05. 2013.
    • Poštovani,
      To na testisu morate pregledati da bi se iskljucio neki ozbiljniji proces a
      i da se zapocne terapija.
      balanitis kao balanitis nije od presudnog znacaja.
      u principu uradite bris sa promena na bakterije i gljivice pa
      ce terapija biti potpuno jasna.
      za vise: poliklinika "bocokic" ul. Nikoletine bursaca br. 8 nis
      tel. 069 543 563 3