Postovani doktore kao sto vidite na slici penis bio sam kod lekara reko mi da nije nista strasnoo. . Uraadio briseve gljivice uretre imao sam neku infekciju i bakteriju a sad sam olecen al evo vec 5 meseci imam bol na penisu mislim al ne i uvek kako kad neki pud oko pladne neki put nocu al kako kad. . Ovo na penis iamo sam samo na desnu stranu sad mi i na llevu izaslo pa me zabrinjava mislim da nije nesto opaasno i mozete mi dati kaki savet sta da radim posto imam boleve nemogu svaki dan da trpim boleve. . A i kad ispod vrha gde je kanal mokrenje ranije je peckaalo malo a sad ako stisnem pecka i to puno ko inekciju da bodem. . Pre 7 godina imao sam neku infekciju imao sam odnos scurom imao sam peckanje dva dana znaci da bio sam kod doktora tad mi nista nije dao reko mi proci ce. . Et viidite sliku penisa i molim neki savet sta da radim: s hvala unpared

    Odgovoreno: 15. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Slika je nejasna.
      morate se javiti urologu i uraditi sve briseve uretre na bakterije, gljivice, gonokok. Trihomonas,
      hlamidije i mikoplazme.
      do stizanja nalaza odnosi su sa zastitom.
      ako se izoluje polno prenosiva klica leci se i partnerka.