Pozdrav imam jedno pitanje vezano za mog muža ima veliku cistu uz lijevi bubreg promjera 8 cm i urolog mu predlaze punkciju te ciste mene zanima koliko je to opasno i hocel imati kakvih posljedica nakon toga i radio je test na ehin antigen nalaz je negativan, unaprijed zahvaljujem

    Odgovoreno: 13. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Tako velike ciste se resavaju ili sklerozacionom punkcijom ili operativno.
      to su rutinske operacije i trebalo bi da zavrse bez ikakvih komplikacija.