Doktore, imam promjenu na penisu koja traje vec 2 godine, problem je sto na tijelu penisa imam neke izrasline kao potkozne bubuljice, medjutim to nije to, nesto kao prosirenje vena, masno tkivo ili neznam sta. . . Bio sam kod doktora i oni blage veze nemaju, niko od njih mi nije istu stvar rekao, svi drugacije, pa sam odlucio da potrazim vasu pomoc,

    Odgovoreno: 12. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Od sledece nedelje me mozete potraziti u poliklinici "bocokic"
      nikoletine bursaca br. 8 nis
      druga mogucnost je da posaljete sliku.