Poštovani molim vas da mi odgovorite na sledece: u vezi sam 6 meseci sa partnerom koji ima 34 godine. Radi fizički, relativno naporan posao i to pokatkad i vise od 8 sati dnevno. Problem je njegova erekcija i dužina sexualnog odnosa. Jako je teško postiže, i kad je dostigne, daleko je od maximuma. . . U toku odnosa se desi da mu erekcija opadne, a sam odnos je jako kratak. Inače, semena tečnost koju izbaci je providna, gotovo kao voda, samo sto je gusća. U početku sam mislila da je problem nova veza, međusobno nepoznavanje, ali to se i posle 6 meseci nastavlja. Napominjem da nemamo često prilike da budemo zajedno, jer ne živimo blizu. Molim vas za savet. Inače, on je pušač, zdrav, alkohol koristi jako retko.

    Odgovoreno: 11. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Izgled sperme bi mogao govoriti o eventualnoj upali prostate, sto bi trebalo da se
      proveri kod urologa, a sto bi mogao biti razlog smetnjama koje spominjete.
      i psiholoska komponenta je prisutna pa pokusajte malo vise o tome da razgovarate.
      neka partner posveti ishrani vise paznje. Moze redovno koristiti suplemente a povremeno
      cialis ili levitru.