Postovani, imam tzv tisonove zlijezde vec dugo vremena, nisam znao sta je, nisam ih cak ni uzimao za ozbiljno mislio sam samo da je to tek tako prolazno, nisam puno cak ni obracao paznju na to, medjutim od preksinoc otkako imam bolove na kozici penisa i crvenilo citao sam raspitivao se te dosao do vaseg sajta i htio da vas pitam kako da se lecim? Da li je crvnilo i bol od tih zlijezda ili je nesto drugo u pitanju? Da li su ovi simptomi normalni ili je mozda rijec o nekog upali? Takodje mi je uvecana glava penisa. Molim vas za pomoc i savjet. Hvala

    Odgovoreno: 08. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Crvenilo i bol nije od tisonovih zljezda.
      sa promena dajte bris na bakterije i gljivice.
      lecenje bi islo posle nalaza.
      sto se tisonovih zljezda tice one i ne moraju da se lece,
      ako vam ne prave psihicke smetnje.
      inace mogu da se efikasno odstrane.
      ja to radim radio talasima.