Imam krv u spermi, u poslednjih par dana kao kada se posecem cista crvena krv. U prvom momentu sperma je 100 posto cista a nakon toga crvena i krvava. To mi se desava vec izvesno vreme oko tri meseca s tim sto je u pocetku bilo manje krvi, a ponekih puta i bez. Nisam isao kod doktora, planiram da idem na ultrazvuk. Imam cesta nocna mokrenja, i osim toga nikakvih tegoba niti bilo sta drugo. Interesuje me sta bi to moglo da se dogadja pa da imam krv u spermi. To mi se ranije nikada nije desavalo. Da li postoji mogucnost da sam uhvatio neku infekciju posto sam sa partnerkom imao nekoliko puta analni sex bez zastite, a koja je zdrava osoba. Ma glavicu imam neke tackice koje povremeno nestanu pa se opet vrate, koji ne peku ne svrbe, volim i da popijem svaki dan bar po nekoliko piva, ali to je 2-3 kom, retko kada vise.

    Odgovoreno: 06. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Posto hemospermija traje duze vreme predlazem vam da uradite osnovne laboratorijske
      preglede krvi i mokrace, kao i sve briseve uretre /na bakterije, gljivice, mikoplazme, hlamidije, gonokok, trihomonas/,
      spermokulturu i urinokulturu.
      koristite zastitu pri odnosu.
      lecenje bi islo posle nalaza.