Postovani, imam pitanje za vas, ako mozete nekako da mi pomognete imam 29 godina i desetak dana u nazad uriniram u krevet, to mi se nikada u zivotu nije desilo, pa ne mogu cak ni da zaustavim, a danas mi se desili kada sam zavrsila potrebe u kupatilu i krenula ka izlazu opet mi se desilo u stojecem polozaju da uriniram i da ne mogu to da zaustavim. Nisam prehladjena, ne koristim droge, alkohol ni slicno. \\\\\\\\r\\\\\\\\nmozete li mi reci sta bi mogao biti uzrok toga \\\\\\\\r\\\\\\\\na da napomenem pod velikim sam stresom poslednjih deset dana, pa da li mozda to ima veze sa stresom \\\\\\\\r\\\\\\\\nunapred zahvalna\\\\\\\\r\\\\\\\\ns postovanjem\\\\\\\\r\\\\\\\\njelena

    Odgovoreno: 06. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Vrlo je moguce da je stres uzrok vaseg problema ali morate uraditi i osnovne
      laboratorijske preglede krvi i mokrace kao i bakterioloske preglede mokrace
      i ginekoloske briseve.