Poštovani imam hipersenzibilan glavić, to mi predstavlja oduvjek problem pogotovo sada u ovim godinima. Toliko je osjetljiv da nemogu prstom proći preko njega, jedva ga dodirnem kad ga perem. Urolog mi je reka da sam se s tim rodia. I nije ulazia više u rasprave s menom niti mi pokušava pomoć. Htio bi znati da li je moguće to ikako rješit, da postane normalne osjetljivosti nekakve tablete ili kreme. . Mora nešto postojat očajan sam. Ovako nemogu imat spolni odnos. Mislim da to nije do prehrane kao šta ste savjetovali nekome na sajtu. Ima te li vi kakvo rješenje hvala vam

    Odgovoreno: 07. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Pokusajte sa stalnim koriscenjem kantarionskog ulja i nekom od masti sa lokalnim
      anestetikom/lidocain gel/.
      hranite se i po teoriji ishrane po krvnim grupama /dr piter d adamo/.
      mozete koristiti i suplementaciju.
      za vise imate moj meil: bocokic@gmail. Com