Prosle nedelje sam osetila jak bol i nakon svih analiza utvrdjeno je da imam pesak u bubrezima. Atakodje sam imala i veliku kolicinu bakterija u urinu. Kao terapiju pijem antibiotike i primam injekcije. Od upotrrebe antibiotoka mi se svaki put javi kandida, pa ni ovog puta nije izostala. Kada su me bolovi prestali imala sam sexualni odnos sa svojim deckom, nakon cega je njemu kozica oko penisa postala otecena. Da li su to njemu prouzrokovale bakterije koje sam ja imala? To traje 3 dana. Hvala

    Odgovoreno: 07. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Moguce da mu je to kandida prouzrokovala sto moze proveriti brisom.
      vi antibiotike nikada ne uzimajte bez probiotika.
      izvanredna kombinacija za lecenje kandide: paraprotex, probiobalance i oregano kapi.
      videti na www. Suplementi-srb. Com