Moj problem je pojava tamno crveno smedje krvi u ejakulatu. Rezultati krvne slike i urina su normalni a takodje i ultrazvuk prostate, bubrega, besike i rezidualni urin. Psa je 3, 0. Urolog mi je prepisao levomax i tamsol tablete. U uputstvu za levomax se upozorava na nepovoljno dejstvo suncanja. Posto stalno boravim na otvorenom prakticno mi je nemoguce da izbegnem osuncavanje. Da li postoji zamena za levomax kod koje nije stetno osuncavanje? Unapred zahvalan lazar p.

    Odgovoreno: 07. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Nadam se da ste do sada pri kraju sa terapijom levomaxom.
      nije jos toliko jako sunce kod nas pocetkom maja.
      inace na raspolaganju su jos mnogi antibiotici
      /amoxicilini, ampicilini, cefalosporini, uroantiseptici. . /.