Postovani, imam problema sa libidom i erekcijom a imam samo 22 godine. Ranije sam koristio zabranjene supstance kao doping u sportu, znog cega se kajem. Molim vas da mi kazete koje analize da uradim i da li je na ovaj nacim dobije erektilma disfunkcija izleciva? Unapred hvala

    Odgovoreno: 07. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da su vasi problemi psihogene prirode a sto ce reci privremeni.
      zivite malo zdravije. Pravilna ishrana. Dosta tecnosti/voda/, voca i povrca. Fizicka
      aktivnost. Koristite suplemente. Zabrana alkohola, pusenja, droga.