Operisano mi je debelo crevo pre 2 meseca (rak rektuma) . Imam 6 ciklusa ht trenutacno sam zavrsio sa drugim ciklusom. Moj problem je sto u periodu posle operacije nemam erekciju i ako dodje do toga slaba je i bez ejakulacije. Par puta mi se desilo da imam osecaj orgazma ali svaki put bez ejakulacije. Sve ovo pocinje da utice na mene posto imam 38. God i plasi me da ovaj moj problem ne postane trajan. Molim vas za savet. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 08. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da ce se situacija sa erekcijom vremenom popravljati.
      sada i hemoterapija nepovoljno utice na vas problem, ali se nadamo
      da ce sve to i da se popravi. Na vasoj strani su godine.
      za sada mozete koristiti suplementaciju a i ishrani obratite
      najvecu paznju.
      za vise imate moj meil: bocokic@gmail. Com