Poštovani, već nekoliko dana imam crvene tačkice na vrhu penisa koje jako liče na male bubuljice. Pojave se, zatim pobele i onda nestanu, a koža je na tom mestu ispucala. Prvo se pojavila jedna crvena tačkica, a sutradan još nekoliko. Takođe, devojci sa kojom imam redovan odnos sa zaštitom je rečeno da možda ima kondilome, ali još uvek nisu sigurni u domu zdravlja. Interesuje me da li je moj problem čest i kako se leči. Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 07. 05. 2013.
    • Poštovani,
      U principu se sa promena koje imate uzima bris na bakterije i gljivice.
      istovremeno se partnerki mogu odraditi cervikalni i vaginalni bris takodjer na bakterije i gljivice.
      lecenje bi islo posle toga.
      ginekolog neka utvrdi kod partnerke da li ima i kondilome.