Poštovani! Imam 25 godina išao na razne pretrage sve je u redu osim mokračnog kanala imam sužen mokračni i pronađen mi je u ejakulatu enterococcus facealis 10000. Pio sam antibiotike za tu bakteriju. . Sad nedavno cca godinu i pol poslije sam opet išao raditi kulturu ejakulata i nađen mi je opet enterococcus facealis > 100. 000. Nije mi jasno kako se može tako brzo razmnožiti za godinu i pol: /. Zanima me: uskoro planiramo imati dijete a neznam koliko je ta bakterija opasna za spermu i neplodnost? I zanima me kako najlakše iskorijeniti tu bakteriju? Hvala lp

    Odgovoreno: 29. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Prostata je zlezdano misicni organ sa bezbroj sitnih zlezdica i kanala u koje kada se ukoreni bakterija
      tesko moze da se iskoreni. Vi zbog suzenja uretre imate zastoj mokrace kojeg prati infekcija.
      kakveu stetu je infekt napravio ce te najlakse proveriti preko spermograma.
      koristite dosta tecnosti. Obratite vecu paznju ishrani. Jacajte imunitet. Koristite suplemente.
      za vise imate moj meil: bocokic@gmail. Com