Dobro vece. Obratio sam se urologu sa zalbom na povremeni bol, ustvari ne u pravom smislu bol vec vise neka pomalo bolna tezina, da tako nazovem. Nije jako, ali dekoncentrise me. To je sa desne strane mosnice. Sa sobom sam imao spermogram sa nevelikim narusenjem pokretljivosti i morfologije spermatozoida, ostalo je u redu. Urolog me je pregledao samo u stojecem polozaju, bez naprezanja stomaka. Rekao je da je sve u redu, nema niceg loseg na testisima, i da ne zna od cega bi mogao da bude taj blagi bol. Zanima me, sa vase tacke gledista, da li je medicinski ispravan pregled samo u stojecem polozaju i bez naprezanja stomaka. Inace hormoni su u redu, rezultati na polno prenosive bolesti takodje, a i prostata (ultrazvuk, sekret prostate, velicina prostate i ostalo - sve je u redu) . Hvala unapred.

    Odgovoreno: 27. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Verovatno ste pregledani u stojecem stavu zbog eventualne sumnje na mogucu preponsku kilu,
      obzirom da su vam sve analize i nalazi kako kazete u granicama.
      druga mogucnost je i disfunkcija prostate.