Postovani doktore, molim vas da mi odgovorite na sledece pitanje. Vise od dva meseca na glavicu ispod kozice mi se pojavljuje kao bijela mast, koja se pri dodiru pretvara u loptice i valjke. Malo je neprijatnog mirisa i povremeno me svrbi. Ovdje u budvi nema urologa, za pregled moram da idem u drugi grad, stim da zakazem pregled za mesec dana unapred. Radim u privatnoj firmi prvu smenu tako da nem, am mogucnosti da podjem kod urologa. Molim vas da mi preporucite sta bix mogao da koristim za lecenje. Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 28. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Najbolje bi bilo kada bi mogli odraditi bris prepucijuma na bakterije i gljivice.
      posto to ne mozete onda: -odnosi sa zastitom
      -bezprekorna higijena
      -mast kansen
      -tablete paraprotex i tablete probiobalance
      videti na www. Suplementi-srb. Com