Dg.: epididymitis chr. Exec. In sanat. L. Sin ovo je dijagnoza, 7 godina nisam imao pogorsanje stanja, ponovila se upala bolna ali je kratko trajala uz primjenu antibiotika maroce 500 mg, pozdizanje skrotuma, uzak ves uroloski cajevi su djelovali, da li se preporucuje hirurski yahvat i da li bi isti rijesio porblem, sta da se koristi u ishrani da bi se zadrzalo postojece stanje? Unapred zahvaljujem

    Odgovoreno: 26. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Zasto bi operisali nesto sto se ponavlja na sedam godina i sto lepo reaguje na
      terapiju. Inace u hronicnom epididimitisu operacija koja se radi je odstranjenje istog.
      predlazem posle antibiotske terapije po jedno pakovanje paraprotexa i probiobalance tableta.
      videti na www. Biobalance. Rs