Imam 23 g. Od detinjstva patim od hronicnih urinarnih infekcija. Dg. Pijelonefritis. Na uz nadjen pesak. Sada sam opet imala jake bolove pri mokrenju i popila kutiju baktrima koji sam imala kod sebe. Dr. Je telefonom savetovao da nastavim pipegal. Sada sam bolje. Moje pitanje je da li je dovoljna jedna kutija pipegala jer mi je odmah bilo bolje i od baktrima, a nisam u situaciji da radim analize i idem kod dr neko vreme.

    Odgovoreno: 26. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Treba cesto kontrolisati urin, urinokulturu, se i krvnu sliku.
      uzimanje uroantiseptika i antibiotika bi zavisila od nalaza.
      druga mogucnost je da povremeno koristite paraprotex i probiobalance tablete
      po jedno pakovanje bez kontrole gore navedenih parametara.
      videti na www. Suplementi-srb. Com