Kako se posle operativnog lecenja trebam ponasati? Imam vec dugo godina problema sa ucestalim mokrenjem, odn jos od rodjenja koje nije adekvatno leceno, cistitis bar dva puta godisnje. Tek novembra prosle godine sam otisla urologu. Nakon citoskopije mi je otkrio da imam metaplasio trigoni et colli ves. Urin. Primljena sam na kliniku u nisu izvrsena mi je operacija. Otpustena sam kuci uz terapiju th: tbl citeral 500 2puta po 1 sedam dana i kontrolom za 15 dana. Kako doktore trebam da se ponasam? Sta da uzimam od hrane. Od pica? Koliko dugo ne smem da radim jer na poslu stojim sest sati neprestano. Da li treba da dobijem za ovu moju bolest patoloski nalaz? Spostovanjem, unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 26. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Patohistoloski nalaz ce te dobiti.
      post operativno ponasanje je uobicajeno.
      uzimajte dosta tecnosti i lekove koje su vam dali.
      izbegavajte u pocetku ljutu i zacinjenu hranu kao i alkohol.