Na lekarskom pregledu mi je nadjeno dosta bakterija u urinu (n30 cystitis) . . . Da li postojimogucnost od neke polne zaraze. . . Hiv sifilis triper i td. . . P. S predao sam mokracu na laboratoriju i cekam rezultate al me strah kakvi ce rezultati bit pa sam mislio da mi vi to objasnite dok ne stignu rezultati. . Hvala

    Odgovoreno: 25. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Dok ne stigne rezultat, verovatno urinokulture, necemo znati o kom se izazivacu radi i
      na koji antibiotik je osetljiv.
      ova analiza nece pokazati rezultate na bolesti koje navodite jer se tu rade drugi testovi.