Dobar dan, imala sam pesak u besici pre godinu dana, pila sam vodu prolom i i dalje imam cesto mokrenje. Peckanje i bolove pri mokrenju nemam. Sada sam opet kontrolisala urin i nemam ni pesak ni bakterije. Ali zasto toliko cesto mokrim i budim se nocu da idem u toalet? P. S pila sam defrinol 5 dana pre kontrole urina, ne da li to utice na rezultate? Molim odgovor

    Odgovoreno: 24. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Uradite urinokulturu i ginekoloske briseve na bakterije i gljivice.
      ako se izoluju gljivice onda mi se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      inace defrinol nije uzrok tegoba koje imate.