Ovako imam problem sa slabom erekcijom i prekratkim odnosima ali pre par meseci sam imao upalu prostate pio panklav i orvagil 10 dana posle toga se popravila erekcija i trajanje odnosa ali brzo se vratilo na staro pa sam isao kod urologa radio spermakulturu nadjena mi je bakterija strepylococus areus tako nesto pio citeral 10 dana bakterije nema ali i dalje slaba erekcija i prekratak odnos sta li je upitanju??? Na ovo patanje ste mi odgovorili i hvala puno ali zaboraovio sam da kazem da po nekad osecam neko peckanje ili kao da gori nesto u predelu gde je prostata nije tako strasno ali oseca se i to najvise pre podne posle prestane i da pitam za suplimente ovo ste mi predlozili - predlazem da koristite suplemente: rhodiolin, paraprotex, probiobalance i panax ginseng. Videti na www. Biobalance. Rs www. Suplementi-srb. Com jel treba sve da koristi ili neke od ovih i koje bi bilo najbolje?

    Odgovoreno: 23. 04. 2013.
    • Poštovani,
      U pitanju je infekcija prostate koju treba da sanirate.
      ako ste u mogucnosti najbolje je da sve koristite.
      za vise imate i moj meil: bocokic@gmail. Com
      pozovite se na ovo i proslo pitanje.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #115308

    • A kako da saniram tu infekciju jer bi trebao neki pregled koji lekovi i jel bi mogao jedan od ovih suplimenata i koji je najbolji?