Postovanje, a evo i mog pitanja-desava mi se ne uvek ali mozda jednom u mesecu da nakon polnog odnosa i izbacivanja ejakulata dodje do pojave ostrog bola u predelu otprilike korena penisa (ispod, sa donje strane-ako me razumete) , to je vise kao neko peckanje koje traje neko vreme i prestane samo od sebe (bez upotrebe nekih tableta) . To mi je se desavalo cesce kada sam bio manji, a sada retko. I primetio sam i to da vec neko vreme nakon polnog odnosa ili masturbiranja imam potrebu da mokrim, pri cemu nemam neku opstrukciju pri mokrenju, mlaz je normalan itd. Ali to je obavezno da moram u wc nakon izbacivanja ejakulata. Da naponemem da nemam potrebu za cestim ili nocnim mokrenjem, niti nekih drugih problema sa mokrenjem. Ako sumnjate na neku upalu ili slicno molim vas recite koje antibiotike da uzmem ili vec sta treba, s obzirom da sam vam rekao sve simptome koje bih i svakom drugom ulologu rekao. Unapred sam vam zahvalan na odgovoru. Svako dobro. . .

    Odgovoreno: 24. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Uradite briseve uretre na bakterije, gljivice, trichomonas, hlamidije i obe mikoplazme.
      ako se nista ne izoluje pretrage dopuniti urethroscopijom.