Postovani, imam problem sa erekcijom. Naime ne mogu da odrzim erekciju toliko da navucem kondom, a cim ga navucem, on potpuno padne. Nikada do sad nisam navukao kondom, a bilo je dosta pokusaja (i sam i sa partnerkom) . Takodje, interesuje me zasto ispod glavica, kada zategnem kozicu, imam nagomilanu kozicu. Radio sam presecanje frenuluma, misleci da cu taj problem resiti, ali problem je ostao isti. Koje je resenje i da li cu moci nesmetano da imam odnose? Zaista sam u "bedaku". . . Molim vas da mi odgovorite na ova dva moja pitanja. To ce mi zaista mnogo znaciti!!! S postovanjem, nikola

    Odgovoreno: 22. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Niste dovoljno jasni.
      da li erekciju ne odrzavate samo kod stavljanja kondoma ili stalno imate taj problem?
      to su dve razlicite stvari.
      drugi problem je posledica adhezije unutrasnjeg lista prepucijuma za glans penisa koji
      moze operativno lako da se koriguje.
      Pozdrav

    • Ne mogu da navucem kondom posto erekcija prestaje kada pokusam da ga navucem, a i ako ga navucem, penis odmah "padne" (prestaje erekcija) . U drugim slucajevima nemam problem sa erekcijom, vec samo kada kondom treba navuci. Kojom se tacno operativnom metodom resava adhezija unutrasnjeg lista prepucijuma za glans penisa? Veliki pozdrav i hvala!!!