Poštovani, obraćam vam se u nadi da ću od vas dobiti odgovor. Evo o čemu se radi. U poslednjih par meseci imam problema sa erekcijom. Imam 50 godina. Ali radi se o nekoj specifičnoj situaciji. Prilikom masturbacije imam erekciju, čak više puta uzastopno. Imam jutarnje erekcije. Kad sa suprugom odlučimo da imamo sex erekciju mogu da postignem retko i to uz upornu stimulaciju organa. Međutim kada na laptopu posmatram slike moje supruge koju volim i sa kojom uživam postižem erekciju, a kad se svučem pored te iste supruge koja me na slikama uzbuđava nemogu ili teško postižem erekciju. Suprugu volim i uživam u sexu sa njom. Lekove nisam koristio i interesuje me vaše mišljenje da li bih upotrebom vijagre ili sličnih lekova to stanje promenio. S poštovanjem

    Odgovoreno: 22. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Imate nekoliko izbora.
      jedan je da odmah idete kod psihologa.
      drugi je da trazite "mladji"objekat.
      treci je da koristite pde 5 inhibitore /cialis levitru/uz prethodni kardioloski
      pregled.