Ovako imam problem sa slabom erekcijom i prekratkim odnosima ali pre par meseci sam imao upalu prostate pio panklav i orvagil 10 dana posle toga se popravila erekcija i trajanje odnosa ali brzo se vratilo na staro pa sam isao kod urologa radio spermakulturu nadjena mi je bakterija strepylococus areus tako nesto pio citeral 10 dana bakterije nema ali i dalje slaba erekcija i prekratak odnos sta li je upitanju???

    Odgovoreno: 22. 04. 2013.
    • Poštovani,
      To je vasa reakcija na situaciju oko prostate.
      vremenom ce te to prevazici jer ce i stanje na prostati da se poboljsa.
      predlazem da koristite suplemente: rhodiolin, paraprotex, probiobalance i panax ginseng.
      videti na www. Biobalance. Rs
      www. Suplementi-srb. Com