Muci me crvenilo na kozici penisa koje neznam kako sam dobio, mada nesvrbi niti pece, nepovlaci se i sve se prosiruje, pa me zanima sta je to prouzrokovalo i zanima kako to da lecim i cime da mazem? I dali je to mogla partnerka da mi prenese posto nekoristimo zastitu?

    Odgovoreno: 22. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Proveriti kod koznog doktora da se mozda ne radi o genitalnom obliku herpesa.
      ako je banalna infekcija u pitanju uraditi bris sa promena na bakterije i gljivice.
      lecenje bi islo posle toga.