Imam problem da kad pisam desava se da pocne da me pece pri samom vrhu glavica i tako ne mogu da spavam imam osecaj kao da mi se sve vreme piski a kad probam da pisam izadju 2-3 kapljice tako sat do dva ja budem u wceu danas sam se zabrinuo jer sam doziveo najveci bol ikada boli me cak i kad pipam glavic ne znam sta je problem cak sam u zadnje vreme poceo da dobijam i neke crvene tackice na vrhu glavica. Obavio sam i laboratorijske analize, urinokulturu i ultrazvuk abdomena ukljucujuci i besiku i sve je bilo u redu mozda problem predstavlja varikocela koju imam poverdio sam levi i malo desni testis kad sam imao 10 godina medjutim lekari su rekli da nije za opercaiju, molim vas pomozite nekako.

    Odgovoreno: 19. 04. 2013.

Komentari na pitanje: #115199

    • Zaboravio sam da kazem da uglavnom posle masturbacije pocne da me boli kad uriniram.