Dobar dan moj problem je sa ucestalim mokrenjem. Vec 4 mjeseca mi se ponavljaju problemi sa mokrenjem. Pila sam dabroston tablete zbog problema sa polnim hormonima i neredovnom mjesecnicom. Od tada mi se je javoo ovaj problem. Pola mjeseca sam mirna dok pola letim u wc i ludim uvijek mi je pun mjehur i pila puno tecnosti ili ne. Radila sam nalaze mokrace nesto bakterija, dosta plocastog epitela, urinokultura saprofitna flora, ultazvuk mokracni mjehur hiperehogenog zadebljanog zida 8 mm sa sedimentom u lumenu. Nisam imala nikakve terapije samo monural prah i cajevi. Recite mi sta da radim jer me ovo stanje ogranicava u svemu molil vas pomozite napisitemi neki lijek ili terapiju na osnovu ovog. Hvala

    Odgovoreno: 17. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Treba uraditi cistoskopiju i kompletna bakterioloska ispitivanja.
      ako to necete, onda pokusajte sa: caps. Rhodiolin, tab. Paraprotex, tab. Probiobalance
      i kapi d drops.
      videti na www. Suplementi-srb. Com