Postovani, imam jedan problem i razmisljam da se obratim lekaru, tj urologu/sexologu ili slicno. Imam 20 godina, i mislim da imam problem sa postizanjem pune erekcije kao i sa njenim ocuvanjem, odnos mogu imati uvek ali erekcija nije kao sto je bila nekad pre 2, 3 godine i treba mi duze vremena. Osetim da nije skroz tvrd i da velicina nije kao sto je bila i jednostavno me to ubija i nervira. Kod samozadovoljavanja isto nije uvek maksimalna ali je sasvim dovoljna ali i to me zabrinjava jer opet nije skroz tvrd. Takodje kod malog prekida odnosa ili slicno, naglo opada. Sa novom devojkom prvi odnos je kratko trajao ali je bio odlican, erekcija je bila rekao bi 90% i bio sam zadovoljan, ali sl put sam se zamislio bio sam napet i skoncentrisao se na to, i video sam da je ona primetila a to mi nikako ne treba, nastali su problemi sa kondomom uplasio sam se i slicno, i odnos nije bio najkvalitetniji. Posle malog stimulansa organa jutarnju erekciju imam i mnogo se brze postize, takodje nije cesto maximalna ali je dovoljna. Jednostavno mislim da je problem u glavi, tj u podsvesti posto sam prilicno samouveren uvek bio, nemam puno sexualnog iskustva ali sam bio sa mnogo devojaka (ljubljenje i slicno) . Tako da se sad plasim da nije fizioloski problem. Recimo kada sam imao prvi odnos u zivotu bila je odlicna, tek posle su poceli da se javljaju problemi. Inace student sam pa bi mogao otici do polilinike ali prvo zelim neki savet da bi mogao da probijem tu barijeru ako je psiha problem. Hvala.

    Odgovoreno: 15. 04. 2013.
    • Poštovani,
      U pitanju su problemi iz glave.
      kod mnogih je tako u pocetku pa se potom sve stabilizuje.
      ne pridajte toliku paznju tome.
      pokusajte da se hranite po krvnoj grupi sa sto vise povrca i voca.
      upraznjavajte sportske aktivnosti.
      koristite neko vreme sledece suplemente: rhodiolin, panax ginseng i vital man.
      videti na www. Suplementi-srb. Com