Postovani, dijagnostikovana mi je cistocoela gr iii. Stress incontinentio urinae. Cystitis recidivans. Preporuceno mi je operativno lijecenje. Interesuje me vase misljenje o tome, te postoji li neki drugi metod lijecenja? I ako mozete nesto vise da mi kazete o nacinu izvodjenja tog operativnog zahvata?

    Odgovoreno: 14. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Sada se to resava laparoskopskim operacijama i umetanjem specijalnih mrezica.
      to sada rade mladji specijalisti uroginekolozi koji su metodu naucili u inostranstvu.
      takve doktore trazite za tu operaciju.